O firmě

Stránky postupně aktualizujeme... V případě dotazu či nejasností, dokončením objednávky nás neváhejte kontaktovat na email: info@neomag.cz nebo telefonicky: +420 558 346 413 mob. +420 775 131 525 Kontaktujte naše e-shopové specialisty s jakýmkoliv dotazem.

 

NEOdymové MAGnety

Široký sortiment magnetů a magnetického materiálu do dílny, pro reklamu, kancelář, průmysl, domácnost ale také i zábavu. Většina zboží ihned k dodání.

  

Magnetické hry

Nový domov si u nás našly Magnetické hry

Kdo si hraje nezlobí. A tak jsme pro Vás a pro Vaše ratolesti připravili několik nových magnetických her.

Podívejte se sami :)

  

 

 

 

Proč si vybrat naší společnost?

Víme co Vás trápí, poradíme Vám s výběrem, většinu zboží nakupujeme přímo u výrobců a proto si můžeme dovolit výhodnou cenu. Pro stále odběratele držíme patřičné skladové zásoby pro včasné a spolehlivé dodávky. Výrobky s těmito magnety se vyrábí přímo v naší firmě bez subdodavatelů a zprostředkovatelů.

 

Termín dodání?

Zboží, které je skladem, odesíláme v den objednávky (pokud je objednávka uskutečněna do 13:00 hod.). Termín dodání je pak 1-2 pracovní dny pro ČR. Na Slovensko pak zasíláme 1-2x do týdne, dodání do  3 dnů s UPS. Slovenskou poštou pak 7 -14 dní. 

 

Jste ze Slovenska? Žádný problém

Pro Slovenské zákazníky jsme zřídili účet v EURech v České FIO bance. 
Nyní můžete posílat peníze na tento účet v EUR. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Přečtěte si prosím pozorně bezpečnostní pokyny pro práci s magnety  -> 


V naši nabídce najdete:

Neodymový magnet, ferritový magnet, samarium cobaltový magnet, alnico magnet, magnetická fólie, magnetický pásek, magnetický papír, magnety ke svařování, magnetické úchyty, magnetické čočky, magnetické držáky, břemenový magnet, permanentní magnetický upínač, magnetický separátor, magnet do vstřikolisu, magnetický filtr, magnetická tyč, magnetický sběrač, magnetická lišta, magnetická metla, demagnetizer, magnetické hračky, neocube, magnetická stavebnice, magnetické náramky, magnetická barva, ferrofluid, bismuth.