Doprava ZDARMA
od 3000Kč
(0 ks)

Váš košík je prázdný

NEOdymové MAGnety
 
Široký sortiment magnetů a magnetického materiálu pro průmysl, do dílny, pro reklamu, kancelář, domácnost do nemocnic ale také i pro zábavu.
Většina zboží ihned k dodání.
Přes 1.000.000 kousků magnetů čeká na Vás " Jen si vybrat ten správný "
Nevíte si rady?  Kontakt Zde
 
Magnety neodymové či feritové, AlNiCO nebo SMCo od pracovní teploty 80°C do 525°C. 
Magnetické úchyty - držáky nesmí chybět v žádném skladě či dílně a nejen to.
Speciální barevné silné magnety vyráběné u nás. Barvy, kde si vybere každý a pokud ne určitě spolu vymyslíme novou variantu. 
 
Magnetické výrobky:  Výroba separátorů a magnetických tyčí na míru se vyrábí přímo v naší firmě bez subdodavatelů a zprostředkovatelů.
 

 
V naší nabídce najdete:
Neodymový magnet, feritový magnet, magnetické úchyty, magnetický držák dvěří, magnetická čočka, samarium cobaltový magnet, alnico magnet, neodymové magnety na lednici, barevné magnety, magnetická fólie, magnetický pásek, magnetický papír, magnety ke svařování, magnetické úchyty, magnetické čočky, magnetické držáky, břemenový magnet, permanentní magnetický upínač, magnetický separátor, magnet do vstříkolisu, magnetický filtr, magnetická tyč, magnetický sběrač, magnetická lišta, magnetická metla, demagnetizer, magnetické hračky, neocube, magnetická stavebnice, magnetické náramky, magnetická barva, ferrofluid, bismuth, železný prach, magnetická kapsa, nemagnetická folie - nástěnka, magnetická barva a jiné. 

Proč u nás nakupovat?